Субота
04.04.2020
07:25
Вітаю Вас Гість
RSS

Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №12

Реєстрація Вхід
Перевір. Знай. Навчись. Обирай. »

Єдина країна

Меню сайту

КРЦОЯО

Корисні посилання
Опитування
Чи подобається Вам наша школа?

онлайн-радіо

Форма входу

Друзі сайту
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Новини osvita.ua

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Карта відвідування

Перевір. Знай. Навчись. Обирай.

Шановні майбутні вступники!

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі − ПЗНО, пробне тестування) − це добровільне тестування осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів України. ПЗНО дає можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі − ЗНО).

Пробне тестування традиційно проводиться в березні з усіх предметів ЗНО.

Право проведення пробного тестування у Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти (далі − ДпРЦОЯО).

Порядок проведення ПЗНО регламентовано «Положенням про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.2008 № 479, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.06.2008 за № 522/15213 (зі змінами) та Правилами проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2014 році

Проведення пробного тестування здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти (далі − УЦОЯО).

Тести пробного тестування відповідають програмам ЗНО, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основного ЗНО.

Місце проведення ПЗНО: пункти тестування створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування.

Пробне тестування дає можливість:

•    взяти участь у процедурі проведення ЗНО;
•    психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;
•    ознайомитися з різними формами тестових завдань;
•    розрахувати час роботи з тестовими зошитами;
•    потренуватися при заповненні бланків відповідей;
•    визначити власний рівень знань;
•    скорегувати підготовку до ЗНО.


Учасники пробного тестування отримують:

•    бланки з правильними відповідями та методику визначення результатів (після завершення процедури пробного тестування);
•     можливість визначити власні результати пробного оцінювання за рейтинговою шкалою 100−200 балів (інформація розміщується на сайті ДпРЦОЯО на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника ПЗНО»);
•    Право проходити тренувальне online тестування на сайті ДпРЦОЯО.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати пробного тестування не використовуються під час конкурсного відбору при вступі до вищих навчальних закладів.

Пробне тестування, як і ЗНО 2014, проводитиметься з одинадцяти предметів.

Графік проведення пробного ЗНО 2014 року

Дата проведення Предмет тестування*
22 березня 2014 року українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська мови (за вибором).
29 березня 2014 року

математика, історія України, біологія, географія, світова література

*Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно.

РОЗДРУКУЙТЕ запрошення-перепустку для проходження пробного тестування після 1 березня 2014 року. У запрошенні-перепустці буде зазначено початок проведення ПЗНО та адресу пункту пробного тестування.

До уваги учасників пробного ЗНО!

Всім, хто бажає взяти участь у пробному ЗНО 2014, але вже запланував відпочинок у МДЦ «Артек», адміністрація Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» повідомляє, що готова забезпечити довіз до пункту пробного тестування у м. Ялта. Для цього необхідно зареєструватися на сайті Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти та вказати під час реєстрації бажане місце складання тестувань м. Ялта

Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб і є неприбутковим для організаторів. Вартість одного тестування складає 89 грн 00 коп.

Реєстрацію завершено!

Хто добре тренується ‒ той потім не хвилюється!

Друк сторінки

МОН України

Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пошук

Архів записів

Соціальні мережі

"Гаряча лінія"

Педпреса

Новини педпреса