Субота
04.04.2020
07:19
Вітаю Вас Гість
RSS

Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №12

Реєстрація Вхід
Позакласна робота »

Єдина країна

Меню сайту

КРЦОЯО

Корисні посилання
Опитування
Оцініть мій сайт

онлайн-радіо

Форма входу

Друзі сайту
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Новини osvita.ua

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Карта відвідування


Працюють гуртки:
Автомоделювання
Автомоделювання - одне з найбільш цікавих і захоплюючих занять. Суть його полягає в складанні діючих моделей автомобілів. Автомоделізм - це особлива філософія життя. Деякі автомоделісти воліють просто виготовляти моделі транспортних засобів, отримуючи задоволення від самого процесу збірки. Хтось - колекціонувати масштабні моделі. А деякі - брати участь у змаганнях. Зрозуміло, автомоделізм - це не так просто, як здається на перший погляд. Для створення складних радіокерованих моделей необхідно володіти чималими знаннями, справа ця під силу тільки досвідченому автомоделісту. Новачкові, який тільки-тільки дізнається, що таке автомоделізм, варто починати знайомство з більш простих моделей; поступово удосконалювати конструкторську майстерність і тільки тоді переходити до більш складних автомобілів. Дуже популярні радіокеровані автомобілі з електродвигуном або двигуном внутрішнього згоряння. Як правило, подібні моделі представляють собою зменшені копії справжніх транспортних засобів. Вони детально повторюють оригінальні автомобілі. У такій формі автомоделізм вже виходить далеко за рамки простого захоплення, перетворюється в серйозний вид спорту. Змагання, за участю подібних моделей, практично повністю ідентичні справжнім автомобільним гонкам. Автомоделізм надає чудову можливість взяти участь у перегонах навіть тим, хто ніколи в житті не тримав у руках кермо автомобіля. Але пам'ятаймо, що автомоделізм - це не тільки створення зменшених копій транспортних засобів. Безліч людей колекціонує масштабні моделі. Завдяки цьому вони отримують можливість познайомитися з минулим автомобілів та з прогресом галузі. Автомоделізм стає своєрідною формою підручника автомобільної історії. 

Керівник: Лозовий В.Б. Розклад роботи гуртка: вівторок 16:00 - 17:00Айкідо

   В наш час великих потрясінь і протиріч цивілізації, боротьба айкідо стає незамінним засобом гармонізації та досконалості, духовної та фізичної спроможності людини. А людина зростає з дитини, і тому майбутнє закладається змалку, зокрема у секції східної боротьби айкідо. Сама назва перекладається як гармонія, досконалість та любов у стрімкому русі, а це можливо тільки в здоровому тілі, що розвивається завдяки Айкідо.

      Секцією «Айкідо з моменту її заснування в закладі керує Безкровний Олексій Миколайович

      На заняттях у секції діти знайомляться з різними напрямками бойових мистецтв світу, вчаться відрізняти різні школи Заходу та Сходу, практично оволодівають технікою боротьби, набувають навичок гігієни, дихання, харчування та медитації. Найважливіше — прагнуть до досконалості, формують власний здоровий спосіб життя.

      В айкідо є все: від стрімкої самооборони проти одного або кількох нападників – до абсолютної нерухомості в медитації. Це являє собою весь діапазон світу, і тому заняття вимагають від гуртківця дуже кропіткої роботи над своїми рухами, які повинні стати досконалими, та швидкістю розумового процесу, що вимагає боротьба, швидкість реакції, прийняття рішення у дуже складних умовах двобою, або навіть проти кількох агресорів. Зрозуміло, що ці здібності набуваються не за один рік занять, і тому у молодших групах йде підготовка насамперед фізичних якостей – це сила, витривалість та координація рухів, а потім у заняття вводяться бесіди та спокійне сидіння – медитація.

      Цей процес іде дуже повільно, роками, і тому у молодших групах заняття проводяться з елементами гри. Регулярність занять формує неабияку акуратність та вміння постійно концентруватися та робити зусилля. Коли це входить у норму життя, то починаються серйозні зміни у характері та поведінці дитини, починається розвиток майстерності в айкідо. Вихованець, вивчивши прийоми боротьби, здобуває знання про силу людини і як від неї захищатися; вивчає тіло людини настільки, що знає, як з ним поводитися, щоб не зашкодити здоров’ю і тим самим перестає боятися агресивної людини, що дуже зміцнює психіку та здоров’я дитини. Звичайно  цьому вчаться вихованці основного рівня і поступово формують у собі прагнення до здорового способу життя, до взаємодопомоги і навіть до самопожертвування.

Запрошуємо на заняття: Вт., чт. 16.00 - 21.00; Сб. 13.00 - 21.00


Авіамоделювання

Авіамоделювання – поширений вид технічної творчості. Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, що допомагає познайомитись зі світом авіації.

      Керівник авіамодельного гуртка Лозовий Василь Борисович знайомить дітей з технічними видами спорту, основами авіаційних наук і технологій, поняттями про основні технологічні прийоми проектування та виготовлення авіамоделей; з інструкцією апарата, що літає; з призначенням вузлів, деталей, їх аеродинамічними характеристиками.

      Після набуття технологічних умінь та навичок, засвоєння технологій виготовлення різних класів моделей за кресленнями й власної конструкції та їхньої експлуатації, вихованці переходять до формування практичних навичок у проектуванні авіамоделей різного функціонального призначення, їхнього регулювання та запуску, роботи з різними інструментами. Усі моделі виготовляються за ескізами та кресленнями. Проводяться нескладні розрахунки площі крила, стабілізаторів, перерізів деталей, маси моделі. Діти будують вільно літаючі та кордові літаючі моделі нечімпіонатних конструкцій і моделей ракет.

      У процесі гурткової роботи у дітей розвивається технічне мислення, конструкторські здібності, стійкий інтерес до технічної творчості, формується професійне самовизначення, обґрунтований вибір професії з урахуванням власних інтересів та здібностей.

      Важливе місце у практичній роботі гуртка надається проведенню льотних випробовувань моделей, тренувальних запусків та участі у змаганнях.

    Чекаємо на заняття:  пт. 16.30-17.30;Технічне моделювання

Технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

Основними завданнями гуртка є засвоєння технічних і технологічних знань, елементарних уявлень і понять, ознайомлення зі світом техніки, найпростішими технологічними процесами, елементарною електротехнікою, графічною грамотністю, технічним моделюванням, конструюванням і дизайном. Формування графічної грамотності, вмінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, виготовлення іграшок, моделей машин і механізмів, вміння застосовувати отримані знання на практиці. Набуття досвіду власної творчої діяльності; розвиток конструкторських здібностей, просторового й логічного мислення, уяви, фантазії, здатності проявляти творчу
ініціативу, вирішувати творчі завдання, формування стійкого інтересу до технічної творчості, потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні.

Керівник гуртка: Чижик С.І. Чекаємо на заняття: ср.15:30 - 16:30


Web дизайн

Метою гуртка «Web дизайн» є навчити учнів створювати власні сайти, працювати з програмою Adobe Photoshop, Інтернетом.

    Нині широко розповсюдженою є глобальна мережа Інтернет, базовим протоколом якої є www. У свою чергу www тісно пов’язане з HTML. Тому постає питання вивчення понять про сервіси глобальної мережі гуртківцями.

    Найбільші можливості можна отримати лише завдяки використанню спеціальних програмних засобів дизайну. Програми для - дизайну дозволяють:
1) створювати та редагувати сторінки;
2) редагувати документи HTML, отримані з Інтернету, так, щоб функціонували усі вбудовані в документ об’єкти(картинки, анімації);
3) створювати мультимедійні презентації, шоу, демонстраційні об’єкти завдяки можливості вставляти в документ малюнки (розроблені у Photoshop), діаграми, анімації, відео кліпи, музичний та мовний супровід, текстові спец ефекти.

    Значна увага приділена розвитку просторової та творчої уяви, логічного мислення, естетичного смаку в учнів.

                                                                                                                 

                                        Керівник: Лозовий В.Б. Чекаємо на вас: пн. 16:00 - 17:00

Друк сторінки

МОН України

Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пошук

Архів записів

Соціальні мережі

"Гаряча лінія"

Педпреса

Новини педпреса